Villa Taşımacılığı

villa taşımacılığı

GüvenTur Nakliyat Villanınızın Taşınmasında Uzman Ekipleri, Teknolojik Ekipmanlar ve Hijyenik Ambalajlama Malzemeleriyle Sorunsuz ve Rahat Bir Taşınma Sunmaktadır.

Villa Taşımalarında Ücretsiz Ekspertiz İsteyiniz!

Ön Keşif İçin Villanıza Gelen GüvenTur Nakliyat Ekspertimiz Taşınma Günü Kullanılacak Ambalajlama ve Paketleme Malzemelerini Belirler. Eşya Yoğunluğuna Göre Çalışacak Personel Sayısı Belirlenir. Villa Sahibinin İsteği Doğrultusunda Personel Sayısı Arttırılabilmektedir.

Daha Fazla

PARÇA EŞYA TAŞIMACILIĞI

parça eşya taşımacılığı

GüvenTur Nakliyat Parça Eşyalarının Taşınmasında Eşyalarınızın Sorunsuz Bir Şekilde Şehirden Şehire Nakliyesini Güvenle Yapmaktadır.

Firmamız İstanbul, Ankara Başta Olmak Üzere Türkiye'nin Her Yerine Parça Eşya Nakliyesinde Hizmet Vermektedir.

Çeyiz Eşyalarınızı, Kısmı Eşyalarınızı, Yazlığınıza Göndermek İstediğiniz Parça Eşyalarınızı veya Öğrenci Eşyalarınızı Güvenle Taşımaktayız.

Daha Fazla

EV EŞYASI DEPOLAMA

depolama

Depolanmak İstenen Eşyanın Türüne Göre Özel Ambalajlama Malzemeleri Gerekmektedir. Depolamanın Düzgün Bir Şekilde Yapılabilmesi İçin Eşyanızı Sizlere Ücretsiz Olarak Yollayacağımız Ekspertizimiz Yerinde İnceler ve Depolama Ücretini Belirler. Anlaşmaya Varılması Sonucu Sözleşme Taraflarca İmzalanır.

Depolarımızda Saklanacak Eşyalarınız Tek Tek Özel Ambalajlama Malzemeleri İle Sarıldıktan Sonra, İstediğiniz Süre Kadar (1 ay, 1 yıl) Depolarımızda Bekletilmektedir.

Daha Fazla

Evden Eve Galeri

images images images images images images

GüvenTur Taşımacılık

İzmir Evden Eve Nakliyat Karşıyaka İlçesinde Evden Eve Asansörlü Nakliyat Hizmeti Veren Firmamızdan Nakliye Fiyatı İsteyiniz.

Karşıyaka Evden Eve Asansörlü Nakliyat Firması GÜVEN-TUR.

Bilgi İçin: 0(232) 381 47 77

Hizmetlerimiz

Asansörlü Nakliyat, Askılıklı Tekstil Taşıma, Amabalajlama ve Paketleme, Banka Taşıma, Büro Ofis Taşıma, Evden Eve Nakliyat, Ev Eşyası Depolama, Fabrika Taşıma, Fuar Taşıma, Okul Taşıma, Dershane Taşıma, Piyano Taşıma, Şehirlerarası Nakliyat, Villa Taşımacılığı.