Hakkımızda

1990 Yılında İzmir Karşıyaka'da Kurulan GüvenTur Nakliyat Ltd. Şti. İzmir Evden Eve Asansörlü Nakliyat Sektöründe Hizmet Vermeye Başlamıştır.

GüvenTur Nakliyat Ltd. Şti. Başarıya Odaklanmış, Kaliteli Hizmetten Başka Bir Alternatif Düşünmeyen, Çevreye ve İnsana Saygılı, Güvenli ve Profesonel Nakliyeciliği İlke Edinmiştir.

Vizyonumuz

Siz Değerli Müşterilerimizin Memnuniyetini Ön Planda Tutarak Gelişen ve Yenilenen Teknolojiye Her Zaman Ayak Uydurmak İçin, Bizde Kendimizi Her Zaman Evden Eve Sektöründe Yenileyerek Verdiğimiz Nakliye Hizmetinin Kalitesini Sürekli Arttırarak İzmir Evden Eve Asansörlü Nakliyat Sektöründe Öncü Olmak Hedefimizdir.

Misyonumuz

Evden Eve Sektöründe Hizmet Veren Deneyimli Kadromuz, Pratik ve Yaratıcı Çözümlerimizle Sizlere Taleplerinize Uygun, Zamanında, Güvenilir ve Kaliteli Nakliyat Hizmeti Sunmaktır.

Değerlerimiz

Evden Eve Sektöründe Yenilikçi, Müşteri Memnuniyeti Odaklı, Güven Veren, Süreklilik Sağlayan, Profesyonel Nakliye Hizmeti.

Image Gallery

images images images images images images

GüvenTur Taşımacılık

İzmir Evden Eve Nakliyat Karşıyaka İlçesinde Evden Eve Asansörlü Nakliyat Hizmeti Veren Firmamızdan Nakliye Fiyatı İsteyiniz.

Karşıyaka Evden Eve Asansörlü Nakliyat Firması GÜVEN-TUR.

Bilgi İçin: 0(232) 381 47 77

Hizmetlerimiz

Asansörlü Nakliyat, Askılıklı Tekstil Taşıma, Amabalajlama ve Paketleme, Banka Taşıma, Büro Ofis Taşıma, Evden Eve Nakliyat, Ev Eşyası Depolama, Fabrika Taşıma, Fuar Taşıma, Okul Taşıma, Dershane Taşıma, Piyano Taşıma, Şehirlerarası Nakliyat, Villa Taşımacılığı.